Afsluiting van Sweeney Tod en vooruitblik naar de plannen voor de toekomst


Zoals beloofd bij deze alsnog de naam van de winnaar van de metamorfose zoals al eerder bekend gemaakt in het Wanroijs Nieuws. Christan van Gelder uit Sint Anthonis heeft deze prijs gewonnen. Ook kunt u op deze site de foto’s die tijdens het stuk door onze eigen hoffotograaf zijn gemaakt.
Inmiddels zijn we als vereniging weer aan het nadenken over het jubileumstuk voor 2018 en wat dit betekent voor het jaar 2017. In 2018 bestaat onze vereniging 40 jaar en dan willen we ook iets speciaals gaan doen. Dit jaar bestaat onze jeugdgroep inmiddels ook al 15 jaar. De planning is dat de jeugdgroep tijdens het Paasweekend hun stuk gaan uitvoeren. Hoe en wat het gaat worden kunt u binnenkort op deze site lezen. Tot snel.

Geef een reactie